GULF COAST FARMS BLOODSTOCK LP
GulfCoastFarmsBloodstockLP生産者
年別成績
| 項目 | 2005年 | 2006年 | 累計 |
|---|---|---|---|
| 1着 | 0 | 0 | 6 |
| 2着 | 4 | 0 | 9 |
| 3着 | 7 | 2 | 19 |
| 着外 | 11 | 8 | 70 |
| 出走回数 | 28 | 12 | 104 |
| 勝率 | 0.0% | 0.0% | 5.8% |
| 連対率 | 14.3% | 0.0% | 14.4% |
| 3着内率 | 39.3% | 16.7% | 32.7% |
| 単勝回収率 | 0.0% | 0.0% | 28.6% |
| 複勝回収率 | 87.9% | 65.8% | 78.8% |
GULF COAST FARMS BLOODSTOCK LP
| 項目 | 2005年 | 2006年 | 累計 |
|---|---|---|---|
| 1着 | 0 | 0 | 6 |
| 2着 | 4 | 0 | 9 |
| 3着 | 7 | 2 | 19 |
| 着外 | 11 | 8 | 70 |
| 出走回数 | 28 | 12 | 104 |
| 勝率 | 0.0% | 0.0% | 5.8% |
| 連対率 | 14.3% | 0.0% | 14.4% |
| 3着内率 | 39.3% | 16.7% | 32.7% |
| 単勝回収率 | 0.0% | 0.0% | 28.6% |
| 複勝回収率 | 87.9% | 65.8% | 78.8% |